Szimbiózis Napok 2017
2017.05.12.-13.
1084 Budapest Auróra u. 11.
Nyitó oldal
Programok
május 12.
péntek
május 13.
szombat
Szervezők
Támogatók
Elérhetőségeink
Szimbiózis Napok 2011 -
péntek
(2011.05.13.)
Nagyterem - Földszint
13:00 -
14:30
West Balkán: balkáni állapotok az önkéntes party service-ben
14:45 -
16:00
A nyugati sziúk vallási élete napjainkban (dél-dakotai terepmunka tapasztalatok)
16:30 -
17:45
Indiai aszkéták (szádhuk)
18:00 -
19:40
A saivata bölcselet és vallásgyakorlat
Klubterem - Fölszint
14:00 -
15:00
Szentből játékbaba – Daruma: a japán keljfeljancsi
15:15 -
16:15
Mi is az a „hinduizmus”?
16:30 -
17:45
Kerekasztal-beszélgetés a közel-keleti változásokról
18:00 -
19:30
Kultúramentés önkéntesekkel a Himalájában, Csoma nyomdokain
Mozaik terem - Földszint
13:00 -
13:50
Krisna
13:50 -
15:00
Közelítések a Krisna-tudathoz
15:00 -
15:45
Krisna Vrindávanban
16:00 -
17:00
Európa meszticizálódása – a multikulti vége?
17:15 -
18:00
Umbanda és New Age: egy afro-brazil vallás megtelepedése Párizsban
18:15 -
19:30
Izraeliek vs. Palesztinok – egy rögbi meccs története
Társalgó - Földszint
13:00 -
20:00
Önkéntesek Élő Könyvtára
15:00 -
18:00
Vendégeink: Krisna-tudatú Hívők
19:00 -
22:00
Zenés kávézó
Szimbiózis terem - Emelet
13:30 -
14:45
A Földanya eltart bennünket – ameddig bír.
14:45 -
15:45
Y generáció – családtervezési kompetencia – népességrobbanás – klímavédelem – a globális válság tabui
16:00 -
17:30
A mese értéke
17:30 -
19:00
Önkéntesként Európán túl…
Hadik terem - Emeleti előadó
13:00 -
14:20
„Public Art” filmblokk – Lágler Péter public art eseményekről készült filmjei.
Gépművészet – a Csettegő szépségversenyről (50 p.)
Szabó Ildikó – Tesch Katalin: Re-habilitáció (30 p.)
17:00 -
17:45
Arábia folklór táncai
Győrffy Katalin és az ORIENTHALIA tánciskola
Malova Vivien és a Vivien Orientál Tánccsoport
18:00 -
19:00
„Made in India”
20:30 -
23:00
Euphonia négy szaxofonra – Harmónia Jazzműhely
23:00 -
00:00
Jam Session: Szakcsi Lakatos Róbert Trio
Alkotóműhely - Udvar
13:00 -
15:00
Népek ruhái
13:00 -
20:00
Játéksarok
Népek meséi és mítoszai
A Mukukuk világa
15:00 -
17:30
Daruma baba készítés
15:00 -
18:00
Mandalakészítés.
17:30 -
19:00
„Az én történetem”
Fotókiállítások, kamarakiállítások a rendezvény több helyszínén
13:00 -
22:00
Hamar Gábor – Lakatos Dóra: Gaduliya Lohar-ok, vándor kovácsok Indiában
13:00 -
22:00
Szász Orsolya: Életképek Indiából
13:00 -
22:00
Szász Orsolya: Hidzsrák
13:00 -
22:00
Sipőcz Diána: Indiai mozaikok – a mindennapok pillanatai
13:00 -
22:00
Lengyel Kata: Made In India
13:00 -
22:00
Laki Ildikó: Fogyatékkal élők integrációja
13:00 -
22:00
„Gyerekszemmel”
13:00 -
22:00
Vityi Dorottya: Életképek Mayapurból (India, Nyugat-Bengál)
19:00 -
22:00
Az Alkotóműhely kiállítása
GlobulaNetStudio